ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΟΙΚΤΩΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ EURASIAΝ MONEY SHOW 2017. ATHENS HILTON 7-9 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ. ΣΑΒΒΑΤΟ 7, ΚΥΡΙΑΚΗ 8, ΔΕΥΤΕΡΑ 9 1 2017.
ΥΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΙΔΑ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ, ΕΟΤ, ΕΛΛΗΝΟΚΙΝΕΖΙΚΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΚΑΙ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΘΗΝΩΝ.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΣΥΝΕΔΡΙΑΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
_______________________________________________________
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ Α
---------------------
11.00-14.00
LIBERAL
14.30-17.30
TO ΠΟΤΑΜΙ
18.00-20.00 ΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
20.00-23.00
UNESCO ΠΕΙΡΑΙΑ
----------------------
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
----------------------
10.30-13.30 ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ "ΙΕΚΕΘ"
13.30-17.30 ΔΗΜΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
18.00-20.00
NUNTIUS ΑΧΕΠΕΥ
-----------------------
GALAXY
-----------------------
9.00-12.00 Ο
RGANOTECNICA GROUP
12.00-14.00 ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ
14.00-16.00 ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ
16.00-17.30 Ο
RGANOTECNICA GROUP
18.00-20.00 "ΘΕΛΩ" ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΡΙΝΑ ΛΙΟΥΤΑ
20.00-22.00
UNESCO ΠΕΙΡΑΙΑ
------------------------
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ Β
------------------------
10.00-18.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
18.00-20.00
MANAGERS OFFICE
20.00-22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ-ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ-ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ
------------------------------
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ
C
------------------------------
9.00-12.00 ΑΛΕΞΙΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
12.00-14.00
EURASIAN MONEY SHOW
14.00-16.00 ΧΟΡΧΕ - ΜΑΘΗΣΙΑΚΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΚΑΙ
STRESS
16.00-18.00 ΜΟΡΦΩΤΙΚΟ-
CULTURE CLUB
18.00-20.00
LAVY LITES ΝΑΝΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
20.00-22.00 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ
-----------------------------
ΕΡΑΤΩ ΑΒ
----------------------------
10.00-12.00
BAΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΓΕΥΣΙΓΝΩΣΙΑΣ ΚΡΑΣΙΟΥ ΜΑΝΟΣ ΚΕΝΤΙΚΕΛΕΝΗΣ HEAD SOMMELIER, COSTA NAVARINO-NAVARINO DUNES
12.00-14.00 ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΚΡΑΣΙΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ ΜΑΝΟΣ ΚΕΝΤΙΚΕΛΕΝΗΣ
HEAD SOMMELIER, COSTA NAVARINO-NAVARINO DUNES
14.00-16.00 ΜΑΝΟΣ ΚΕΝΤΙΚΕΛΕΝΗΣ
HEAD SOMMELIER, COSTA NAVARINO-NAVARINO DUNES
16.00-18.00 KYROS LAW OFFICES
18.00-23.00
ΔΗΜΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ-Α.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ RUGBY ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
------------------------------
ΕΡΑΤΩ C
----------------------------
9.00-12.00
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ
ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
12.00-14.00
ΘΕΜΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
14.00-16.00 OPEN TOURISM
16.00-18.00 FARANTOURIS INSURANCE & FINANCIAL SERVICES
18.00-20.00 ANA
ΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ
20.00-22.00
ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
---------------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 1-5
---------------------------
9.00-12.00
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
12.00-14.00
ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
14.00-16.00 POSITIVITY
16.00-18.00 E
ΛΛΗΝΟΤΟΥΡΚΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
18.00-20.00 E
ΛΛΗΝΟΒΟΥΛΓΑΡΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
20.00-22.00
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΡΟΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
---------------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2-4
---------------------------
9.00-18.00
ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ
18.00-20.00
ΜΚΟ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ
20.00-22.00
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΒΑΡΗΓΟΣ
-----------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 6
-------------------------
9.00-12.00 FCS FACILITY
12.00-`14.00 EQUAL SOCIETY
14.00-16.00 M
ΟΣΧΟΥΛΑ ΜΠΕΣΤΑ
16.00-18.00
ΜΟΥΣΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
18.00-20.00
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟΥ ΠΑΣΤΕΡ
20.00-22.00
ΔΗΜΟΒΟΥΛΕΙΟ ΠΟΛΙΤΩΝ
-------------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 3
------------------------
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΚΘΕΣΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
-------------------------
ΘΑΛΕΙΑ 4
--------------------------
9.00-14.00
ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ
14.00-18.00 GreekTrader.gr -
ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΑΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ
18.00-20.00
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕ ΓΕΝΕΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ
20.00-22.00
MAGIC LAMP
---------------------------
ΘΑΛΕΙΑ 3
---------------------------
9.00-12.00 RELY ON
12.00-14.00 Art InSide Business MIKE PETRAKIS ARTIST-DIRECTOR OF ART INSIDE BUSINESS, PROJECT MANAGER AT Arts2B
14.00-16.00
ΔΩΡΑ ΠΛΑΓΙΩΤΗ NPL PRACTITIONER
16.00-18.00 INSPIRE YOUR LIFE
18.00-20.00 KA
ΡΑΤΣΩΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
20.00-22.00
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΑΝΙΑΤΗ
-------------------------
ΘΑΛΕΙΑ 2
-------------------------
9.00-22.00 INSPIRE YOUR LIFE BY MONEY SHOW
--------------------------
ΘΑΛΕΙΑ 1
-------------------------
9.00-22.00
ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ
--------------------------
ΙΚΑΡΙΑ
---------------------------
9.00-12.00 ORGANOTECNICA
12.00-14.00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ
14.00-16.00 P/WORK
16.00-18.00
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
18.00-22.00
ΙNSPIRE YOUR LIFE
----------------------------
K
ΩΣ
--------------------------
9.00-14.00
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΙΕΚ
14.00-22.00 MONEYLAB
--------------------------
ΠΑΤΜΟΣ
-------------------------
9.00-22.00 GreekTrader.gr -
ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ TRADING
_____________________________________________________
----------------------------------------------------------------------------------------
KY
ΡΙΑΚΗ 8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΣΥΝΕΔΡΙΑΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
-----------------------------------------------------------------------------------------
_____________________________________________________
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ Α
---------------------
9.00-14.00
ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
14.30-17.30 IFA ACADEMY
18.00-20.00 b2b MEETINGS
------------------------
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
----------------------
9.00-12.00
ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
12.00-14.00 ΚΕΔΕ -
EΔΔΥΠΠΥ
14.00-16.00 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΩΝ ΦΡΟΝΤΙΣΤΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΕΦΑ
16.00-20.00 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΙΑΣ ΕΘΝΩΝ
20.00-24.00
BARBER & BRIBAL EVENING SHOW PARTY
-----------------------------
GALAXY
----------------------------
9.00-12.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
12.00-14.00 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ
14.00-16.00 ΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
16.00-18.00 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ
18.00-20.00 ΜΚΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΗ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΠΑΛΑΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
20.00-22.00
UNESCO ΠΕΙΡΑΙΑ
-------------------------------
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ Β
------------------------------
9.00-14.00 ΕΦΕΕΑ ΕΝΩΣΗ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
14.30-17.30
IFA ACADEMY
18.00-23.00 Β2Β
MEETINGS
----------------------------------
TΕΡΨΙΧΟΡΗ C
--------------------------------
9.00-12.00 ΚΟΙΝΑΚΗΣ ΨΗΦΙΑΚΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
12.00-14.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
14.30-17.30
IFA ACADEMY
18.00-23.00
B2B MEETINGS
---------------------------------
EΡΑΤΩ ΑΒ
----------------------------------
9.00-12.00 ΟΔΙΚ
12.00-16.00 ΙΩΑΝΝΑ ΔΕΜΕΝΤΗ 24 ΩΡΕΣ ΕΥΡΩΠΗ, ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ
16.00-18.00
MAΙΡΗ ΖΑΠΙΤΗ
18.00-20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ
DR. JIRINA PREKOP, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΑΓΑΠΗΣ
20.00-22.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ
-----------------------------
ΕΡΑΤΩ
C
-----------------------------
9.00-12.00 ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΕ
12.00-14.00 ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
14.00-16.00
POSITIVITY
16.00-18.00 ΣΑΜΟΣ ΜΑΚΡΙΝΑ ΤΣΙΩΤΑΚΗ
18.00-20.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΞΙΩΝ
20.00-22.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ
------------------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 1-5
-----------------------------
9.00-12.00 ΑΛΕΞΙΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
12.00-16.00 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΑΕΚ
16.00-18.00 ΠΕΣΠΑ
18.00-20.00 ΜΚΟ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ
20.00-22.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΑΣ
------------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2-4
-----------------------
9.00-12.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
12.00-14.00
EuroCapital Ioannis Siatras
14.00-18.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
18.00-20.00 ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
20.00-22.00 ΑΝΘΙΖΩ
BY ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
---------------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 6
--------------------------
9.00-12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΔΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
12.00-14.00 ΕΝΩΣΗ ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΝΕΟΤΗΤΑ
14.00-16.00 ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΥΓΕΙΑΣ-ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
16.00-18.00 ΠΡΟΞΕΝΕΙΟ ΕΛ ΣΑΛΒΑΝΤΟΡ
18.00-20.00 ΚΑΛΑΝΕΤΙΚΣ
20.00-22.00 ΜΟΡΦΩΤΙΚΟ
CULTURE CLUB
------------------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 3
------------------------------
9.00-22.00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΚΘΕΣΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
----------------------------
ΘΑΛΕΙΑ 4
-----------------------------
9.00-12.00 ΕΥΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
12.00-14.00 ΚΕΝΤΡΟ ΟΡΘΟΜΟΡΙΑΚΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
14.00-16.00 ΜΟΡΦΩΤΙΚΟ
CULTURE CLUB
16.00-18.00
FAIR TRADE HELLAS
18.00-20.00 ΟΜΙΛΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ
UNESCO ΤΕΧΝΩΝ, ΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ -ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΛΑΓΟΥΜΙΔΗ
20.00-22.00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΛΕΤΑ
-------------------------------
ΘΑΛΕΙΑ 3
------------------------------
9.00-12.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
12.00-14.00 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
14.00-18.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
18.00-20.00 ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
20.00-22.00 ΕΝΩΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΦΩΚΙΔΑΣ,
DORIC BUSINESS HARMONY
----------------------------------
ΘΑΛΕΙΑ 1-2
-----------------------------------
9.00-12.00
NUNTIUS ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ
12.00-14.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΚΦΟΒΙΣΜΟ
15.00-17.00 ΤΕΝΙΑ ΜΑΚΡΗ
17.00-19.00 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ
""""""""""""""""""""""""""""""""""
19.00-22.00 ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ Θάλεια 2
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
20.00-22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΜΕΣΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ Θαλεια1
-------------------------------------
ΙΚΑΡΙΑ
-------------------------------------
9.00-12.00
EURASIAΝ MONEY SHOW
12.0015.00 ΙΑΚΕ
15.00-18.00 ΝΙΚΟΣ ΜΑΝΟΜΕΝΙΔΗΣ
18.00-20.00 ΕΛΙΖΑ ΜΑΡΚΙΔΟΥ
20.00-22.00
INSPIRE YOUR LIFE
-------------------------
KΩΣ
------------------------
9.00-22.00
DOCTOR JOBS IN SWITZERLAND
--------------------------
ΠΑΤΜΟΣ
--------------------------
9.00-22.00
GreekTrader.gr - ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ TRADING
_______________________________________________________
--------------------------------------------------------------------------------------------
ΔΕΥΤΕΡΑ 9 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΣΥΝΕΔΡΙΑΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
--------------------------------------------------------------------------------------------
_______________________________________________________
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ Α
---------------------
9.00-12.30 Ε
URASIAN MONEY SHOW
12.30-15.00
IFA ACADEMY
16.00-19.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
19.00-22.00 ΚΕΝΤΡΟ ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΜΕΛΕΤΩΝ ΜΑΡΚΟΣ ΔΡΑΓΟΥΜΗΣ
-----------------------
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
------------------------
9.00-17.00 ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
18.00-20.00
KΡΗΤΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ
20.00-22.00 ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ
--------------------
GALAXY
--------------------
9.00-14.00 ΚΑΡΑΓΙΛΑΝΗΣ
14.00-17.00 ΑΤΤΙΚΟ ΦΥΤΩΡΙΑΚΟ ΠΑΡΚΟ
18.00-20.00
EΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ
20.00-22.00 ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ-ΟΜΙΛΙΑ ΥΠΟΥΡΓΟΥ κας ΕΛΕΝΑΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΠΡΟΣ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ, ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ ΓΕΝΙΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΕΟΤ κου ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΥ  (ΜΕ ΑΤΟΜΙΚΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ)
------------------------
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ Β
------------------------
9.00-17.00 ΑΣΦΑΛΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗ
18.00-20.00 ΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ-ΙΟΝΙΟΣ
BROKERS & FORTIS INSURANCE
20.00-22.00 ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
--------------------
ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ
C
---------------------
9.00-12.00 ΑΛΕΞΙΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
12.00-14.00 ΜΚΟ ΒΙΟΠΟΛΙΤΙΚΗ
14.00-16.00 ΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ-
FARANTOURIS INSURANCE & FINANCIAL SERVICES
16.00-18.00 ΝΙΚΟΣ ΜΑΝΟΜΕΝΙΔΗΣ
18.00-20.00 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ
20.00-22.00 ΑΝΘΟΔΙΚΤΥΟ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΙΧΟΣ
------------------------
ΕΡΑΤΟ ΑΒ
C
------------------------
12.00-20.30
A ENERGY INVESTMENTS ΑΝΤΑ ΣΕΙΜΑΝΙΔΗ
20.30-23.00
UNESCO ΠΕΙΡΑΙΑ
---------------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 4-5-6
----------------------------
9.00-12.00
EURASIAN MONEY SHOW
12.00-14.00
Art InSide Business , Mike Petrakis, Artist, Director of InSide Business, Project Manager at Arts2B.
15.00-17.00
DOCTOR JOBS IN SWITZERLAND
17.00-22.00
MKO ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ
----------------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 1-2
----------------------------
9.00-12.00 ΟΡ
GANOTECNICA
12.00-14.00 "ΔΥΟ" ΦΟΡΟΥΜ ΥΓΕΙΑΣ 2017
14.00-16.00
NETWORK
16.00-18.00 ΜΚΟ ΑΘΗΝΑ
18.00-22.00 ΚΛΕΙΣΘΕΝΗΣ
----------------------------
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 3
----------------------------
9.00-22.00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΚΘΕΣΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
-----------------------------
ΘΑΛΕΙΑ 4
----------------------------
9.00-14.00 ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝ
EΠΙΣΤΗΜΙΟ
14.00-16.00
EURASIAN MONEY SHOW
16.00-18.00 ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΛΙΒΑΝΗ
18.00-20.00
FUND MANAGERS AWARDS
20.00-22.00 ΜΠΟΚΑΣ ΓΚΡΟΥΠ
------------------------------
ΘΑΛΕΙΑ 3
------------------------------
9.00-12.00
RESILIENCE
12.00-15.00 ΠΑΡΟΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
15.00-17.00 ΟΜΝΥΩ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
18.00-20.00 ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
20.00-22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΘΝΟΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ-ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΑΣ
-------------------------------
ΘΑΛΕΙΑ 2
--------------------------------
111.00-13.00
POSITIVITY
13.00-15.00
VICTORY PROMISE
15.00-17.00 ΛΙΛΙΚΑ ΑΡΝΑΚΗ
18.00-20.00 ΝΤΙΝΑ ΚΟΝΤΑΡΙΝΗ ΠΑΝΟΣ ΣΟΜΠΟΛΟΣ ΟΜΙΛΙΑ
20.00-22.00 ΣΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
---------------------
ΘΑΛΕΙΑ 1
--------------------
9.00-12.00 ΣΙΓΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
12.00-14.00
CULTURE POLIS
14.00-16.00 Σεμινάριο Μπύρας, Εισηγητής Νικολά Ραδίσης,
BeerBartender
16.00-18.00
TRADERS
18.00-20.00
TRADERS GreekTrader.gr
20.00-22.00
TRADERS
------------------------------
IΚΑΡΙΑ
-------------------------------
9.00-14.00 ΝΙΚΟΣ ΜΑΝΟΜΕΝΙΔΗΣ
14.00-16.00
ISOSOFT AETMA LAB ΤΕΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ
16.00-18.00
RESILIENCE
18.00-20.00 ΕΛΙΖΑ ΜΑΡΚΙΔΟΥ
20.00-22.00 ΑΡΤ ΦΟΡΟΥΜ
---------------------------------
ΚΩΣ
----------------------------------
9.00-22.00
DOCTOR JOBS IN SWITZERLAND
---------------------------------
ΠΑΤΜΟΣ
-----------------------------------
9.00-22.00
GreekTrader.gr - ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ TRADING
----------------------------------------------------------------------------------
ΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ( ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ) ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ "
INTERNET NOW"
===================================================
ANΑΛΥΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ MONEY LAB ME TON ΚΩΔΙΚΟ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ.
ΓΙΑ ΜΗ ΜΕΛΗ ΜΕ ΔΙΑΔΟΧΙΚΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΣΤΟ
PAGE MONEY SHOW.
==================================================

       

Presentation of the Multi Conference-Expo

   Cyprus Money Show

November 25-27, Nicosia, Cyprus Hilton Hotel

AddThis Social Bookmark Button

 

Photo Gallery

  

Money Show Athens

Φεστιβαλ εθελοντισμου

Money Show Thessaloniki

Βρείτε μας στο

Το Money Show Θεσσαλονίκης διοργανώνεται

σε συνεργασία με το Ελληνο-Ιταλικό Εμπορικό

Επιμελητήριο Θεσσαλονίκης.

Το Money Show Αθήνας διοργανώνεται

σε συνεργασία με το Ελληνο-Κινεζικό

Εμπορικό Επιμελητήριο


ellhnotsexiko_epimelhthrio.png

 

 

 

 

 

 

Το Money Show Αθήνας διοργανώνεται

σε συνεργασία με το Ελληνο-Τσεχικό

Εμπορικό Επιμελητήριο.

 

 

Χορηγοι

 

 

 

inforex-trading.blogspot.gr.jpg
Greek_Foodosophy24.jpg
ban.jpg
Logo_e-FSW.jpg
freemoney.png
 traders.png
 BERGMANN_KORD_GR.png
 spiroulina.png
 ellhni_georgi.png
Delta_Forex_Logo.jpg
 image001.jpg
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Money Show Athens